Jak to działa ⋆ ePrzybornik

Twój czas ma wielką wartość


ePrzybornik Korespondencyjny to pierwszy pakiet usług, dający Ci narzędzia do zarządzania Twoją korespondencją z dowolnego miejsca na świecie. Odbieranie i nadawanie poczty może być proste, wygodne i nie musi wiązać się z kolejkami na poczcie.

Nie ważne, czy masz dużo czy mało korespondencji, czy masz stały adres czy też nie. ePrzybornik ma ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i koncentruje się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Bezpieczeństwo i zaufanie to podstawa.

Twój czas ma wielką wartość, dlatego nie poprzestajemy na tych rozwiązaniach. Pracujemy nad nowymi funkcjami, które wniosą do Twojego życia nową wartość. W kolejnej odsłonie znajdziesz system do zarządzania dokumentami, gdy powiążesz go z zarządzeniem korespondencją, dodasz naszą platformę na stałe do ulubionych. STAY TUNED...

 

Jak to działa?

1. Wybierz e-skrytkę i plan listowy

Otrzymasz mail ze swoim nowym indywidualnym adresem i numerem skrytki: Jan Kowalski Albatrosów 24B/10001 05-500 Piaseczno.

2. Odbieraj maile

Od teraz podajesz nowy adres korespondencyjny swoim dostawcom. Możesz też przekierować pocztę z obecnego adresu na adres Twojej skrytki. Sprawdź jak to zrobić TUTAJ.

3. Gotowe!

Twoja korespondencja zeskanowana trafi na Twój adres mailowy. Oryginały przetworzymy zgodnie z dyspozycją z zamówienia. Odbieraj i nadawaj pocztę z dowolnego miejsca na świecie.

Dlaczego warto wybrać ePrzybornik?

Zaufanie i Wsparcie
Twoja korespondencja jest dla nas tak samo ważna jak dla Ciebie. Pilnujemy terminów i jakości usług. Poczta odebrana mailem wymaga Twojego działania i jest traktowana jako odebrana, nawet gdy nie było możliwości zapoznania się. Nasz zespół służy wsparciem, byś mógł efektywnie korzystać z naszych usług.
Oszczędność Twojego Czasu
Otrzymasz korespondencję w ciągu kilku godzin od jej dostarczenia! Odbieranie listów, a także ich nadawanie, nigdy wcześniej nie było tak proste, wygodne i szybkie. Już nie przegapisz ważnej korespondencji, a zaoszczędzony czas z pewnością wykorzystasz lepiej z korzyścią dla siebie i bliskich.
Bezpieczeństwo i Niezawodność
Cała korespondencja znajduje się w jednym miejscu i masz ją do dyspozycji w swojej skrzynce e-mail. Nasza oferta cały czas rozwija się dla Ciebie. Stale ulepszamy nasze rozwiązania, by oferować Tobie niezawodny zestaw funkcji, ułatwiających powtarzalne codzienne czynności.
Ochrona Twojej Prywatności
Nie udostępniamy nikomu Twojej korespondencji, Twoja poczta jest prywatna i poufna - trafi tylko do Ciebie. Możesz przebywać w dowolnym kraju na świecie, i nikt nie będzie musiał znać miejsca Twojego pobytu, aby wysłać do Ciebie list. Prawo chroni Twoje dane osobiste, nie ujawnimy nic o Tobie, nawet na żądanie.
ePrzybornik Przyszłości

Znajduj tylko to, co jest Ci potrzebne


Zauważyliśmy, że w zalewie informacji, której dostarcza świat, coraz trudniej znaleźć to, czego naprawdę potrzebujemy.


Wyzwania, przed którymi stajemy jako społeczeństwo, szczególnie w tych trudnych czasach, stają się dla nas motorem do przygotowania rozwiązań pozwalających na dostosowanie się do nowej rzeczywistości.

Nasze doświadczenie w zarządzaniu różnymi projektami oraz historie naszych klientów pozwoliły nam znaleźć wspólny mianownik problemów z jakimi my i nasi klienci spotykamy się na co dzień: zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. ePrzybornik Przyszłości zmierzy się z tymi zadaniami. Nie przestajemy poszukiwać właściwych odpowiedzi.