Wirtualna skrytka pocztowa ⋆ ePrzybornik

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Paczko-Serwis

  5,00 

  Usługa spedycji paczek jest przeznaczona dla osób, które potrzebują innego adresu niż domowy na dostawę paczki, spod którego odbiorą paczkę osobiście w naszym biurze w terminie do 14 dni lub przekierują ją na inny dogodny adres. Usługa jest też dla osób z zagranicy, kupujących polskie produkty. Zamów to czego potrzebujesz, prześlij do nas, a my bezpiecznie dostarczymy to do Ciebie. Maksymalna waga paczki do 20 kg, wymiar standardowy.

 • Kartka na Dzień Matki priorytet

  7,00 

  Wyślij kartkę dla swojej Mamy. Możesz dodać liścik z własnym tekstem życzeń lub wykorzystać te które już są na kartce. Nie szukaj koperty, ani znaczka. Wybierz usługę kartka na Dzień Mamy, dodaj swoje życzenia, podaj adres swój oraz odbiorcy, opłać zamówienie i gotowe.

 • Kartka okolicznościowa priorytet

  9,00 

  Wyślij wyjątkową kartkę okolicznościową z życzeniami dla bliskiej Ci osoby z okazji jej święta. Wpisz własny tekst życzeń, nie szukaj koperty, ani znaczka. Wybierz usługę kartka okolicznościowa priorytet, dodaj swoje życzenia, podaj adres swój oraz odbiorcy, opłać zamówienie i gotowe.

 • Wirtualna skrytka 3-mies.

  15,00 

  Czekasz na ważną korespondencje, a ciągle nie ma Cię pod jednym adresem lub planujesz dłuższy wyjazd. Wirtualna skrytka 3 miesięczna jest dla Ciebie! Z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie będziesz mógł odebrać swoją korespondencję online.

 • Wirtualna skrytka 6-mies.

  25,00 

  Otrzymujesz sporo korespondencji, a ciągle nie ma Cię pod jednym adresem i często podróżujesz. Prowadzisz małą działalność gospodarczą i podoba Ci się to rozwiązanie. Wirtualna skrytka 6 miesięczna jest dla Ciebie! Z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie będziesz mógł odebrać swoją korespondencję online.

 • Wirtualna skrytka Biznes

  Prowadzisz działalność gospodarczą, często wyjeżdżasz, chcesz oddzielić swój adres domowy od biznesowego, a przy okazji zaoszczędzić swój cenny czas. Wybierz Wirtualną skrytkę BIZNES. Z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie odbierzesz swoją korespondencję online.

 • Wirtualna skrytka roczna

  49,00 

  Otrzymujesz sporo korespondencji, a ciągle nie ma Cię pod jednym adresem i często podróżujesz. Nie chcesz o tym ciągle pamiętać, potrzebujesz stabilnych rozwiązań na dłużej. Wirtualna skrytka roczna jest dla Ciebie! Z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie będziesz mógł odebrać swoją korespondencję online.

 • Wirtualna skrytka jednorazowa

  29,00 

  Wyjeżdżasz zagranicę, zmieniasz miejsce pobytu, a w tym czasie spodziewasz się ważnej korespondencji. Skrytka jednorazowa jest dla Ciebie! Z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym czasie będziesz mógł odebrać swoją korespondencję online.

Moje konto