Kim jesteśmy ⋆ ePrzybornik

Tak właśnie dzielimy się pracą, biznesem i sukcesem!


Jesteśmy zespołem dynamicznych ludzi, w ciągłej podróży życiowej. Szukamy wyzwań i przygód, ale jednocześnie twardo stąpamy po ziemi. Czasami zdarza nam się bujać w obłokach...i właśnie wtedy rodzą się najlepsze pomysły. Jednym z nich jest ePrzybornik. To nasze najmłodsze dziecko, zrodzone z potrzeby ułatwiania spraw codziennych, których każdy z nas ma tysiące. Ułatwianie, ulepszanie, szkolenie, doskonalenie to właśnie lubimy najbardziej. W tym czujemy się dobrzy!

Zespół Ratiomation sp. z o.o.

Firma założona przez praktyków zarządzania

Początkowo koncentrowaliśmy się na zarządzaniu projektami i zespołami IT. Budowaliśmy nowe kompetencje i poszerzaliśmy obszar działań biznesowych. W ciągu kilku lat nasz zespół powiększył się o ponad 30 specjalistów z różnych krajów i branż, dzięki czemu mamy wieloletnie doświadczenia zawodowe i wyjątkowo skuteczny model działania.

Mamy sprawdzone rozwiązania

Nie są nam obce wyzwania zarówno sektora prywatnego, jak i spółek Skarbu Państwa. Odnajdujemy się w obszarach regulowanych, takich jak FinTech, a także współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami. To połączenie doświadczeń umożliwia nam szeroką perspektywę i wykorzystywanie dobrze znanych rozwiązań.

Stawiamy na rozwój

Na co dzień pomagamy naszym klientom osiągać sukcesy w realizacji ich biznesu: szukamy, obserwujemy, opracowujemy, doradzamy i wdrażamy rozwiązania, które usprawniają działanie ich firm i pozwalają im się rozwijać. Przyjmujemy rolę doradcy, działamy w imieniu klienta, a czasami jesteśmy dostawcą. Wszystko po to, aby biznes pracował lepiej.

Potrafimy odnaleźć się w każdym obszarze

Działamy w obszarach technicznych takich jak IT, cyberbezpieczeństwo, elektronika czy automatyka przemysłowa, wykorzystując narzędzia z obszarów doradztwa i zarządzania, prowadzenia projektów oraz optymalizacji procesów. Działamy w segmencie szkoleń i HR. Mamy doświadczenie w branżach: automotive, produkcja, transport, logistyka i FMCG.